Postup objednania a ceny návrhov

NÁVRHY INTERIÉROV A EXTERIÉROV » Postup objednania a ceny návrhov

VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU

Vypracovávame 3D návrhy interiérov. Naším cieľom pri návrhu interiéru je pomôcť zákazníkovi predstaviť si dané miestnosti zariadené nábytkom a doplnkami, tiež rôznymi úpravami stropov a stien. Vzhľadom na to, že už je v ponuke výrobcov veľmi veľa druhov nábytkov a nie každý má čas sledovať najnovšie trendy, respektíve kto, čo vyrába, sme sa rozhodli, že sa budeme snažiť využiť nielen výrobky na mieru ale aj ponuky, ktoré už v predaji sú. Čo môže mať veľa krát aj pozitívny vplyv na cenu zariadenia (Ak je podstatná cena nábytku, je dobré to povedať na začiatku pred vypracovaním vizualizácie). V rámci vizualizácie Vášho interiéru Vám predložíme aj cenovú ponuku na daný interiér priamo od výrobcu.

Pracujeme s nábytkom na mieru ale aj typovým nábytkom a to ponukou od mnohých výrobcov, napríklad od Decodomu, Meuble, Tribyt a mnohých ďalších. Čokoľvek si vyberiete, Vám vieme spracovať a dokončiť celý interiér tak, aby ste boli spokojní a aby ten interiér pôsobil vkusne a príjemne. Nevyhradzujeme sa na žiadny štýl, či už to bude chladnejší modernejší interiér, alebo luxusnejší, či útulný vidiecky štýl. Každá požiadavka je individuálna presne tak, ako ľudia, ktorí v danom interiéry budú žiť, a preto je každá zákazka pre nás výzvou. Preto je pre nás dôležitá spolupráca s každým klientom, aby sme vytvorili presne to, po čom každý jednotlivec túži. 
Budeme radi, ak sa pre spoluprácu s nami rozhodnete. Budeme sa snažiť, aby ste svoje peniaze investovali do vecí, ktoré Vám budú prinášať potešenie a radosť veľa rokov.

 

CENNÍK: V cene návrhu je vizualizácia interiéru v 3D a v prípade záujmu cenová ponuka s rozpisom nábytku s použitými rozmermi vo vizualizácii.

Obývačka- od 400€

Kuchyňa- od 400€
Jedáleň- od 200€
Ak je obývačka, jedáleň a kuchyňa vrámci jedného spoločného priestoru- od 800€
Spálňa- od 300€
Detská izba- od 300€
Pracovňa- od 300€
Chodby, schody-  od 200€
Vstupná chodba- od 200€
Kúpelňa- od 200€
WC- od 200€

V prípade potreby zamerania interiéru, je toto zameranie spoplatnené podľa rozsahu projektu.

V prípade požiadavky na presné rozkreslenie tvaru sadrokartónu, resp. rozmiestnenie lámp a iné technické výkresy je cena stanovená podľa rozsahu a požiadaviek.

Projekty pre firmy – cena je stanovená individuálne

DOBA VYPRACOVANIA: je individuálna, podľa rozsahu projektu

 

Postup objednania:
1. Na vypracovanie potrebujeme buď pôdorys miestnosti (najlepšie z projektu ak je reálny), alebo stačí aj nameraná skica so šírku, dĺžkou a výškou miestnosi a rozmermi okien, dvier, resp. výklenkov a ich umiestnením (v prípade potreby môžeme meranie urobiť za Vás).
2. Tento pôdorys, Vaše požiadavky a telefonický kontakt na Vás treba poslať na mail: 
pekarova@projektypekar.sk 
3. Obratom Vám napíšeme termín vypracovania poprípade ešte dohodneme ďalšie detialy, ak je potrebné. Pošleme Vám zálohovú faktúru.
4. Po uhradení faktúry, v stanovenom termíne obdržíte od nás vypracovanú vizualizáciu.
5. V prípade záujmu, môžme ešte urobiť drobné zmeny.
6. Po ukončení vypracovania vizualizácie Vám v prípade záujmu predložíme cenovú ponuku priamo od konkrétneho výrobcu, resp. stolára ( v prípade masívu môžete požiadať aj o cenovú alternatívu v drevotrieske). V cenovej ponuke môže byť zahrnutý aj dovoz a montáž.

 

VIZUALIZÁCIA EXTERIÉRU

Vypracovávame 3D návrhy vzhľadu domu (je možné takto robiť aj návrh fasády…. tento spôsob je lepší ako úprava fotografie, ak zákazník rozmýšľa nad nejakými zmenami na dome), úprava okolia domu, návrh altánkov, základné rozmiestnenie zelene (nejde o presné projektovanie druhu rastlín), rozmiestnenie príslušenstva ako bazény, trampolíny, pieskoviská, prípadne garáže, ...

CENNÍK:

cena je stanovená individuálne (od 300€)

 

DOBA VYPRACOVANIA: termín vypracovania je stanovený pri objednávaní zákazky

 

PRÍKLAD VÝKRESOVEJ ČASTI NÁBYTKU: